גם אופנה צריך ללמוד

נכון, חוש אישי וסגנון אינם דברים שניתן לקנות בכסף, אך ניתן למנף אותם באופן מקצועי. מי שהחליט שהכיוון שהוא בוחר בו הוא עיצוב אופנה, של שמלות כלה בשרון כדאי שקודם כל יתחיל בלימודים מסודרים אשר ירחיבו את אופקיו ויתנו דרור לכישרון הגלום בו. כן, גם אם את תופרת שמלות וכולם מתלהבים, וגם אם אתה עובד כבר כשוליה אצל מעצב מוכשר, יש להבין כי הערך המוסף של הלימודים הוא מעבר לכך שהם מעניקים לכם ידע נרחב, החשוב מכל שהם מלמדים אתכם כיצד להעז, לפרוץ את דפוסי המחשבות ולעצב בתעוזה, באומץ ובחן.

לימודי אופנה במוסדות לימוד שונים

עולם האופנה כל הזמן מחפש אנשים כישרוניים חדשים, ונראה כי אין סוף לעיצובים ולדגמים שנולדים מידי יום. זכרו כי לפני שאתם עושים את הצעד לקראת לימודים או קורס מקיף בנושא אופנה, כדאי שקודם כל תעשו מחקר קטן לגבי עולם האופנה ותראו מה שהוא מציע. גלשו בבלוגים של אופנה, קראו ספרי ביוגרפיה על מעצבים נודעים, דפדפו במגאזינים החדשים ותוכלו להתעדכן בכל מה שייראה בחלונות הראווה בבירות העולם בעונה הבאה. העמקת הידע מפתחת את יכולת החשיבה באופן בלתי מודע, וזוהי דרך מצוינת לבטל את החומות האחרונות שהעמדת בפניך – אם תוך כדי העיסוק והלמידה אתם מרגישים עניין רב, ומרגישים כי אנרגיה חדשה נכנסה לחייכם, סימן שאתם מעצבי אופנה פוטנציאליים !!!

השלב השני הוא לבדוק תנאי קבלה למכללות בנושא אופנה. בישראל ישנן מעט מכללות אשר כוללות תחום זה בין תחומי הלימוד שלהם, ולכן הבחירה אינה קשה במיוחד. מדובר בכ-5 מכללות בארץ הפותחות שעריהן לסטודנטים בתחום האופנה. בנוסף, ישנם הרבה מאוד קורסים לאופנה אך הם מתמקדים בעיקר בנושאים ספציפיים ומעשיים, ופחות בידע כללי ובראייה עיצובית מקצועית.

בכדי להצליח בעיסוק בו אנשים בוחרים כעתיד המקצועי שלהם, ובמיוחד בלימודי בעיצוב אופנה, צריך להיות עם תשוקה, וצריך לרצות להצליח ויהי מה! 

פרטים באתר chantalromano.co.il